Adwokat Gdynia

KANCELARIA

Kancelaria Adwokacka Macieja Duszewskiego oferuje szeroki zakres usług skierowanych zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

 

W ramach świadczonych usług Kancelaria Adwokacka Gdynia zajmuje się reprezentacją swoich Klientów przed wszelkimi Sądami, organami administracji, instytucjami i osobami zarówno publicznymi jak i prywatnymi. Celem polepszenia jakości usług Kancelaria współpracuje z wieloma specjalistami z dziedzin, takich jak podatki, medycyna, finanse oraz bankowość. Kancelaria oferuje usługi w zakresie stałej obsługi prawnej, bieżącego doradztwa a także wsparcia w rozwiązywaniu poszczególnych problemów prawnych.

Prawnik Gdynia

Działalność Kancelarii Adwokackiej Macieja Duszewskiego wspierana jest dodatkowo poprzez dostęp do nowoczesnych systemów informacji prawnej, aktualnego orzecznictwa Sądów powszechnych oraz znacznych zasobów literatury prawniczej z zakresu wszelkich gałęzi prawa.

 

Adwokat

Maciej Duszewski
Adwokat Gdynia

Po ukończeniu studiów prawniczych odbywał aplikację adwokacką w renomowanej Kancelarii Adwokackiej na terenie Gdyni. Adwokat i członek Pomorskiej Izby Adwokackiej. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, podyplomowych studiów z zakresu prawa spółek handlowych. Specjalista w dziedzinie szeroko rozumianego prawa cywilnego (w tym rodzinnego) i gospodarczego. W swojej karierze brał udział w wielu procesach karnych oraz karno- skarbowych, zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.

Reprezentuje swoich Klientów na wszelkich płaszczyznach, nie wyłączając postępowania administracyjnego. Dysponuje szerokim doświadczeniem w sprawach z zakresu prawa nieruchomości oraz zagadnień prawnych dotyczących procesu budowlanego.

Joanna Zdrojewska
Prawnik Gdynia

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego, w szczególności specjalizuje się w prawie medycznym w tym sprawach odszkodowania i zadośćuczynienia z tytułu błędów medycznych oraz w prawie ubezpieczeniowym, w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli oraz sprawców szkód majątkowych i osobowych.

taxfix

Kancelaria ściśle współpracuje z Kancelarią doradztwa podatkowego Tax-Fix

logo

Kancelaria ściśle współpracuje z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Prawnik Maciej Duszewski, ściśle współpracuje z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości świadcząc pomoc w zakresie problematyki prawnej dotyczącej wszelkich prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.